Serwis i przeglądy:

 

Od 2011 roku świadczymy usługi serwisowe
w zakresie napraw oraz przeglądów  sprzętu do fizykoterapii i rehabilitacji medycznej. Wykonujemy przeglądy urządzeń wykorzystując  
standardy PN-EN  62353, PE-EN 606601-1.

Dostarczamy materiały eksploatacyjne.

Nasze zaplecze pomiarowe do oceny bezpieczeństwa elektrycznego i sprawdzeń funkcjonalnych serwisowanych urządzeń to: wysokiej jakości wielofunkcyjne testery bezpieczeństwa elektrycznego firmy RIGEL, zestaw do pomiaru mocy lasera THORLABS ,waga ultradźwiękowa - miernik mocy ultradźwięków OHMIC, miernik pola magnetycznego, symulator EKG, oscyloskopy, wielofunkcyjne multimetry, tester wytrzymałości izolacji.

Naprawa stołów do masażu i do rehabilitacji. Wymiana sprężyn gazowych, mocowań zagłówków. Napraw nowoczesnych aparatów jak np. Sonopuls 190, ILUX, Lumina, Physioter, Magnetronic jak również tych starszych typu: Doris CTL1106MX. Naprawa aplikatorów światłowodowych iLux i BTL 6000 HIL 

Adres serwisu:
ESMEDICA

ul. Ks. Wincentego Turka 21/7
30-717 Kraków
NIP: 6771121526

Opisz problem - usuniemy usterkę na miejscu lub odbierzemy sprzęt do naprawy.

Kontakt:
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 793753778 


 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Administratorem danych udostępnionych przez Ciebie podczas korzystania ze stron internetowych w domenie esmedica.pl będzie firma ESMEDICA. Wiecej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatnosci.

  Czy wyrazasz zgode na korzystanie z ciasteczek i administrowanie udostepnianymi przez ciebie danymi na stronach internetowych esmedica.pl?